Recreatie rooster St. Mauritius Buiten Sporten Corona opstart vanaf 3 mei 2020

Soort les

Tijd

Leeftijd

Leiding

Locatie

Maandag (normaal in Gymstuif)

Ouder en Kind gym

  9.30-10.15

2 en 3

Marga

Kunstgrasveld tegenover Toptraining

Conditie

18.30 – 19.15

10 t/m 12

Sylvia of Elise

Boelenspark

Conditie

19.30 – 20.15

13 t/m 18

Sylvia of Elise

Conditie

19:30 - 20:15

18 e.o.

Sylvia of Elise

 

Freerun

19.30-20.15

7 t/m 12

Jay, Ruud, Yassine

Boelenspark

Freerun

20.30-21.15

13 t/m 18

Jay, Ruud, Yassine

 

Dinsdag (normaal in Gymstuif)

Ouder en Kind gym

9.30-10.15

2 en 3

Marga

Kunstgrasveld tegenover Toptraining

Toestelgym

18.30-19.15

7 t/m 12

Ilona, Frenck, Jia Lu

Boelenspark

Toestelgym

19.30-20.15

13 t/m 18

Ilona, Frenck

 

Woensdag (normaal in Kreil)

Ouder en Kind gym

9.30-10.15

2 en 3

Marga

Kunstgrasveld tegenover Toptraining

Uitbouwgym

14.00-14.45

5 t/m 7

Sylvia, Charissa

Grasveld links naast de Kreil en stuk straat vóór de Kreil

Basisgym

15.00-15.45

4 t/m 5

Daphne, Pascal, Charissa, Annebel

Basisgym

16.00-16.45

6 t/m 7

Daphne, Pascal, Emily, Megan

Plusgroep

17.15-18.45

7 t/m 12

Daphne, Marsha, Ilona, Emily 

 

Donderdag (normaal in Gymstuif)

Freerun

19.00-20.00

7 t/m 12

Ruud, Rik, Yassine

Love plein

Conditie

19.30-2015

18 jaar e.o.

Elise

Grasveld naast Love plein

 

Vrijdag (normaal in Kreil)

Toestelgym

16.00-16.45

7 t/m 12

Marga, Shannon

Grasveld links naast de Kreil en stuk straat vóór de Kreil

Toestelgym

17.00-17.45

7 t/m 12

Sylvia, Luke

 

Freerun

19.30-20.15

7 t/m 12

Thomas, Rik

Grasveld links naast de Kreil

Freerun

20.30-21.15

13 t/m 18

Thomas, Rik

Vrijdag (normaal in Gymstuif)

Ouder en Kind gym

08:45-09:15

2 en 3

Thea

Kunstgrasveld tegenover Toptraining

Ouder en Kind gym

09:30-10:00

2 en 3

Thea

Kunstgrasveld tegenover Toptraining

Ouder en Kind gym

10:15-10:45

2 en 3

Thea

Kunstgrasveld tegenover Toptraining

Toestelgym

18.30-19.15

7 t/m 12

Anne, Alazne

Boelenspark

Toestelgym

19.30-20.15

13 t/m 18

Anne, Alazne

Freerun Selectie

19.30-20.30

7 t/m 12

Jay, Yassine

Love Plein

 

Zaterdag (normaal in Gymstuif)

Basis&motoriekgym

10.00-10.45

4 t/m 5

Ilona, Jia-Lu, Thea, Emily

Boelenspark

Basis&motoriekgym

11.00-11.45

6 t/m 8

Ilona, Jia-Lu, Thea, Emily

Uitbouwgym

12.00-12.45

5 t/m 7

Mariëlle, Jia Lu, Niels

Love Plein

 

Zaterdag (normaal in Kreil)

Basisgym

9.30-10.15

6 t/m 8

Jay, Megan, Kay

Zuidwesterplein en grasveld

Basisgym

10.30-11.15

6 t/m 8

Jay, Megan, Kay

Toestelgym

10.30-11.15

7 t/m 12

Beau, Shannon

Toestelgym

11.30-12.15

7 t/m 12

Jay, Kay

Toestelgym

11.30-12.15

7 t/m 12

Beau, Shannon

Freerun

12.45-13.30

7 t/m 8

Jay, Rik, Kay

Freerun

13.45-14.30

9 t/m 10

Jay, Rik, Kay

Freerun

14.45-15.30

11 t/m 12

Jay, Rik, Kay

Freerun

15.45-16.30

13 t/m 18

Jay, Rik, Kay

Jongensgym

13.00-13.45

4 t/m 6

John, Tom

Zuidwesterplein/natuurpark
(exacte locatie via de leiding)

Jongensgym

14.00-14.45

6 t/m 9

John, Tom

 

Zondag (normaal in Gymstuif)

Plusgroep

09.45 -11.15

7 t/m 12

Daphne, Frenck

Voormalig LOVE terrein naast Gymstuif

 

Sponsors

Avia Club stand