Lesrooster St.Mauritius Volendam 2020/2021

Voor vragen:
Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 
Tel:    06-22999826

Maandag

       
09:00 - 09:45 Ouder en kind gym 2 t/m 3 jaar  Marga Schilder Gymstuif
09.45 - 10.30 Ouder en kind gym 2 t/m 3 jaar Marga Schilder Gymstuif
16:30 - 19:00 Toestelgym Plus   Daphne Kreil
18:30 -19:30 Conditietraining 11 jaar e.o. Sylvia Sack / Elise Schoen Gymstuif
19:30 - 20:30 Freerunning & Trickz 9 - 12 jaar Jay Pijlman Gymstuif
19:30 - 20:30 Conditietraining  (dames en heren) 15 jaar e.o. Sylvia Sack / Elise Schoen Gymstuif
20:30 - 21:30 Freerunning & Trickz 12 jaar e.o. Jay Pijlman Gymstuif
20:30 - 22:00 Fitness/ Badminton 15 jaar e.o.   Gymstuif

Dinsdag

       
08:30 - 09:30 Combishape / pilates 40 jaar e.o. Anja Leeflang Gymstuif
09.45 - 10.30 Ouder en kind gym 2 t/m 3 jaar  Marga Schilder Gymstuif
10.30 - 11.15 Ouder en kind gym 2 t/m 3 jaar  Marga Schilder Gymstuif
18.30 - 19.30 Toestelgym 7 t/m 10 jaar Frenck en Jia Lu Gymstuif
19:30 - 20:30 Toestelgym 11 t/m 13 jaar Frenck en Jia Lu Gymstuif

Woensdag

       
8.45 - 9.30 Ouder en kind gym 2 t/m 3 jaar  Marga Schilder Gymstuif
09:30 - 10:30 Combishape / pilates 50 jaar e.o Anja Leeflang Gymstuif
13:00 - 14:00 Basisgym 4 en 5 jaar Sylvia Sack Kreil
14:00 - 15:00 Basisgym 6 en 7 jaar Sylvia Sack Kreil
14:45 - 16:15 Sportchallenge 5 jaar Sylvia Sack Kreil
17:00 - 19:30 Toestelgym plus   Daphne / Ilona Kreil
19:30- 21:00 Volleybal 18 jaar eo Loes Tol Kreil 
20:00 - 21:00 Yoga   Nelleke Gymstuif

 Donderdag

       
08:45- 09:45 Pilates 40 jaar e.o. Anja Leeflang Gymstuif
13:30 - 14:30 Combishape / pilates 30 jaar e.o. Anja Leeflang Gymstuif
19:00 - 20:00 Freerunning & Trickz 8 t/m 12 jaar Ruud / Rik / Yassine Gymstuif
19:45- 20:45 Conditietraining / Combishape 40 jaar e.o. Elise Schoen Gymstuif
20:15 - 21:15 Circuit training (heren) 40 jaar e.o. Crelis Tuip Gymstuif

Vrijdag

       
08:45 - 09:30 Ouder en kind gym 2 t/m 3 jaar Thea van Rijn Gymstuif 
09:30 - 10:15 Ouder en kind gym 2 t/m 3 jaar Thea van Rijn Gymstuif 
10:15 - 11:00 Ouder en kind gym 2 t/m 3 jaar Thea van Rijn Gymstuif 
16:00 - 18:00 Toestelgym 8 t/m 12 jaar Sylvia Sack Kreil
16:00 - 18:00 Toestelgym 8 t/m 13 jaar  Marga Schilder Kreil
19:00 - 20:00 Toestelgym 8 t/m 12 jaar Anne Mooijer Gymstuif 
20.00 - 21.30  Turnen voor oudleden  15 jaar e.0  Ilona Zwarthoed Gymstuif 
19:30 - 20:30 Freerunning & Trickz 9 t/m 12 jaar Thomas / Rik Kreil
20:30 - 21:30 Freerunning & Trickz 12 jaar e.o  Thomas / Rik Kreil

Zaterdag

       
10:15 - 11:00 Motoriekgym 4 t/m 6 jaar Thea van Rijn Gymstuif
11:00 - 11:45 Motoriekgym 7 t/m 9 jaar Thea van Rijn Gymstuif
11:45 - 12:45 Sportchallenge 4 jaar Thea / Tom Gymstuif
12:45 - 14:15 Sportchallenge 5 t/m 6 jaar Tom / Jia Lu Gymstuif
         
9.30 - 10.30 Basisgym 4 t/m 6 jaar Jay Pijlman Kreil
10:00 - 12:00 Toestelgym 7 t/m 10 jaar Beau Pijlman Kreil
10.30 - 11.30 Basisgym 6 t/m 8 jaar Jay Pijlman Kreil
11:45 - 13:45 Toestelgym 7 t/m 9 jaar Jay Pijlman Kreil
12:00 - 14:00 Toestelgym 10 t/m 12 jaar Beau Pijlman Kreil
14:15 - 15:15 Jongensgym 4 t/m 6 jaar John Buijs Kreil
15:15 - 16:15 Jongensgym 6 t/m 9 jaar John Buijs Kreil
14:15 - 15:15 Freerunning & Trickz 7 t/m 8 jaar Jay Pijlman Kreil
15:15 - 16:15 Freerunning & Trickz 9 t/m 10 jaar Jay Pijlman Kreil
16:15 - 17:15 Freerunning & Trickz 10 t/m 12 jaar Jay Pijlman Kreil
17:15 - 18:15 Freerunning & Trickz 13 jaar e.o. Jay Pijlman Kreil

Zondag

       

 

Sponsors

Avia Club stand